Новини Лановець та району

У Тернополі почали відновлення аераційних фонтанів на набережній Ставу (ФОТО)

У Тернополі почали відновлення аераційних фонтанів на набережній Ставу (ФОТО)

У Тернополі почали відновлення аераційних фонтанів на набережній Ставу (ФОТО)

Автор:

Діана Олійник

Працівники "Водоканалу" спільно з водолазами ДСНС України у Тернопільській області розпочали відновлення аераційних фонтанів на набережній Тернопільського ставу.

Через крадіжки кабелю вийшли з ладу двигуни та освітлювальна система водограїв, повідомляє пресслужба КП "Тернопільводоканал".

Кожен із десяти двигунів довелося перевірити, щоб вміст вологи не перевищував допустиму норму, два з них - підняти на поверхню для просушування й ремонту. На знищені кабелі наклали муфти.

За словами фахівців, вміст міді, що спокусила грабіжників, у них дуже мізерний, якщо планували нажитися на краденому. Зі збитками, завданими окрасі набережної, не порівняти.

Нагадаємо, як раніше писали "20 хвилин", у ніч з 25 на 26 січня невідомі особи пошкодили та викрали електрокабелі з ділянки аераційного фонтану, який розташований за причалом «Центральний». Кабелі були «заховані» у поліпропиленові труби, які зловмисники розрізали, щоб викрасти електрокабель. Збитки тоді оцінили у 10 тисяч гривень.
 

Останні новини

Це цікаво

Оголошення

Нерухомість

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *