Новини Лановець та району

Уперше в сезоні Нива зіграла домашній матч на Тернопільському міському стадіоні

16 травня тернопільська Нива зіграла домашній матч проти ВПК-Агро і поступилася 1:2. Уперше в сезоні Нива зіграла домашній матч на Тернопільському міському стадіоні ім. Р. Шухевича. Рахунок у середині першого тайму відкрили гості — навісну передачу з флангу замкнув ударом головою Станіслав Куліш. На початку другої половини Нива забила гол у відповідь — суддя призначив штрафний на лівому фланзі атаки, Ігор Семенина закрутив м’яч на лінію воротарського, і там Сергій Кисленко спрямував його у ворота. У подальшому господарі поля втратили ще кілька слушних нагод для взяття воріт, а натомість пропустили в свої. На 84-ій хвилині арбітр призначив пенальті за гру рукою тернополян у своєму штрафному майданчику та показав жовту картку Андрію Скакуну, після чого Іван Білий холоднокровно виконав вирок — 1:2. Після 26-го туру Нива опустилася на 13-те місце в турнірній таблиці. Від Кременя, який перебуває в зоні вильоту, нашу команду відділяють 4 очки. Джерело: 0352.ua

Останні новини

Це цікаво

Оголошення

Нерухомість

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *