У Тернополі стартував набір слухачів на навчання в «Університеті третього віку»
Стартує набір слухачів на черговий навчальний курс програми компенсуючої освіти для людей поважного віку Тернополя «Університет третього віку». Набір проводиться на наступні факультети: - Комп’ютерна грамотність (заняття на планшетах); - Практична психологія; - Здоровий спосіб життя та основи збереження здоров’я в літньому віці; - Англійська мова (для початківців); - Польська мова (для початківців); Тернополяни поважного віку запрошуються також на факультативні заняття з хореографії та вокалу. Організовує навчання в «Університеті третього віку» Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення спільно з вчителями, викладачами освітніх закладів міста та студентами. За детальною інформацією звертайтеся у міський територіальний центр (вул. Лисенка, 8) або за телефонами: (0352) 22-02-62, (0352) 22-02-52 або 067 530 59 40. Джерело: 0352.ua
У Тернополі стартував набір слухачів на навчання в «Університеті третього віку»
2021-05-12T10:32:00+03:00
Ланівці 24
Новини|




