Тернополян просять у найближчі дні не гуляти в парках
Автор:
Діана Олійник
Триватиме обробка територій від кліщів ще впродовж цього і наступного тижнів.
11 травня у тернопільських парках почали заходи зі знищення іксодових кліщів, які можуть переносити збудників небезпечних захворювань. Триватиме акарицидна обробка територій ще впродовж цього і наступного тижнів, тож прохання до тернополян і гостей міста утриматися від відвідування парків найближчими днями.
Про це повідомляє пресслужба міської ради.
Роботи, спрямовані на знищення кліщів, уже провели в парку ім. Тараса Шевченка і парку Національного відродження, а 14 травня від кліщів оброблятимуть і «Топільче».
При сприятливій погоді (відсутність опадів), наступного тижня акарицидні заходи заплановано провести ще у двох паркових зонах Тернополя, а саме:
- 18 травня – у «Старому парку»;
- 19 – 20 травня — в «Парку здоров’я».
Щоб уберегтися від нападу кліщів, у міській раді закликають тернополян під час прогулянки в парку чи сквері перебувати ближче до центру пішохідної доріжки та не заходити у траву обабіч: саме там кліщів найбільше, одягати світлий закритий одяг та використовувати репеленти, які відлякують кліщів.




