Новини Лановець та району

Тернополян просять у найближчі дні не гуляти в парках

Тернополян просять у найближчі дні не гуляти в парках

Тернополян просять у найближчі дні не гуляти в парках

Автор:

Діана Олійник

Триватиме обробка територій від кліщів ще впродовж цього і наступного тижнів.

 

 

11 травня у тернопільських парках почали заходи зі знищення іксодових кліщів, які можуть переносити збудників небезпечних захворювань. Триватиме акарицидна обробка територій ще впродовж цього і наступного тижнів, тож прохання до тернополян і гостей міста утриматися від відвідування парків найближчими днями. 

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Роботи, спрямовані на знищення кліщів, уже провели в парку ім. Тараса Шевченка і парку Національного відродження, а 14 травня від кліщів оброблятимуть і «Топільче».

При сприятливій погоді (відсутність опадів), наступного тижня акарицидні заходи заплановано провести ще у двох паркових зонах Тернополя, а саме:

  • 18 травня – у «Старому парку»;
  • 19 – 20 травня — в «Парку здоров’я».

Щоб уберегтися від нападу кліщів, у міській раді закликають тернополян під час прогулянки в парку чи сквері перебувати ближче до центру пішохідної доріжки та не заходити у траву обабіч: саме там кліщів найбільше, одягати світлий закритий одяг та використовувати репеленти, які відлякують кліщів.

Останні новини

Це цікаво

Оголошення

Нерухомість

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *