Новини Лановець та району

Внаслідок ДТП на Тернопільщині двох чоловіків "під мухою" відправили до лікарні

13 травня о 22.49 годині у с. Якимівці Лановецького району сталася ДТП. Унаслідок зіткнення двох автівок постраждали двоє чоловіків. На місце аварії викликали бригаду швидкої допомоги. Медики, що прибули на виклик надавали допомогу постраждалим. Так, 35-річний чоловік отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, закритий переломом кісток носа. Інший, 34-річний потерпілий, отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку і розсічену рану підборіддя. Обох чоловіків у стані алкогольного сп’яніння, після наданої допомоги, шпиталізовано у Лановецьку райлікарню. Джерело: 0352.ua

Останні новини

Це цікаво

Оголошення

Нерухомість

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *