Фінал Кубка України Динамо—Зоря у Тернополі. Репортаж зі стадіону
Автор:
Федір Восінський
- 13 травня на міському стадіоні Тернополя імені Романа Шухевича відбудеться фінальний поєдинок Кубка України з футболу.
- У матчі зустрінуться столичне "Динамо" та луганська "Зоря".
- Стартовий свисток прозвучить о 19 годині.
- Журналіст "20 хвилин" перебуває біля стадіону та повідомляє про все, що тут відбувається.
Київське "Динамо" має нагоду втринадцяте стати володарем Кубка України і за один сезон виграти усі трофеї на внутрішній арені.
Та для цього потрібно обіграти луганську "Зорю" – команду-володаря бронзових медалей Чемпіонату України з футболу сезону 2020-2021.
Старт поєдинку запланований на 19 годину. У зв'язку з карантинними обмеженнями на міському стадіоні в Тернополі будуть присутні лише 3000 глядачів.

16.00 вболівальники вже потрохи підходять до стадіону.

Правоохоронці також на місці.

Біля стадіону кілька десятків стюардів (контролюють порядок на стадіоні).

Деякі дороги в місті вже перекрили. Тому увечері в Тернополі будуть затори.
17.00. Біля стадіону вже присутні понад 100 вболівальників.

О 17.13 автобус луганчан прибув до стадіону.

Номінальний господар фіналу, київське «Динамо», має прибути на стадіон ім. Романа Шухевича о 17.15. Номінальний гість, луганська «Зоря», завітає на арену о 17.25. До приїзду команд усі служби мають закінчити санітарно-гігієнічні процедури в усіх приміщеннях стадіону.

О 17.22 кияни також прибули до стадіону.


П'яний вболівальник обурився на те, що його не впускають до стадіону і порвав афішу матчу тернопільської "Ниви". На місці працюють правоохоронці.




