Новини Лановець та району

В тернопільських парках продовжують знищувати кліщів

11 травня у Тернополі в парках розпочалися заходи зі знищення іксодових кліщів. Обробка територій триватиме ще впродовж цього і наступного тижнів. Роботи уже проведені в парку ім. Тараса Шевченка, а 13 та 14 травня від кліщів оброблятимуть парк Національного відродження і «Топільче», відповідно. Тернополян і гостей міста просять у цей період утриматися від відвідування парків. Наступного тижня акарицидні заходи заплановано провести ще у двох паркових зонах Тернополя, а саме: 18 травня – у «Старому парку»; 19 – 20 травня - в «Парку здоров’я». Джерело: 0352.ua

Останні новини

Це цікаво

Оголошення

Нерухомість

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *