Новини Лановець та району

Вперше День міста у Тернополі відзначатимуть 15 серпня

Цьогоріч День міста вперше проходитиме 15 серпня у зв’язку з переходом на новоюліанський календар з 1 вересня 2023 року.

Про це повідомляють на сайті Тернопільської міської ради.

Традиційно День міста відзначався в день християнського свята Успіння Пресвятої Богородиці, яке є храмовим празником у місті.

Серед запланованого: урочистості з вшанування Захисників і Захисниць України, безкоштовні екскурсії, кавер-концерт, благодійний концерт на підтримку ЗСУ, виставки-інсталяції, фестиваль "Адаптивні види спорту", турніри та інше.

Джерело: 0352.ua

Останні новини

Це цікаво

Оголошення

Нерухомість

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *