Новини Лановець та району

"Нервував і уникав розмови": у Тернополі поліцейські виявили чоловіка із наркотиками

Патрульні продовжують виявляти громадян із забороненими речовинами. Нещодавно на вулиці Київській, ми зупинили підозрілого чоловіка. Під час спілкування громадянин помітно нервував та намагався уникнути розмови.

Як інформує пресслужба поліції, поліцейські провели, відповідно до закону, поверхневу перевірку та виявили у 37-річного чоловіка три згортки з кристалічною речовиною, ймовірно, наркотичною.

"Ми викликали на місце події слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування обставин.



Відомо, що слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) ККУ", - ідеться у повідомленні поліції.

Джерело: 0352.ua

Останні новини

Це цікаво

Оголошення

Нерухомість

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *