Новини Лановець та району

Тернопільський "вампір", який отримав довічне за жорстоке вбивство тату-майстрині, оскаржує вирок суду

Довічно засуджений за вбивство тату-майстрині Тетяни Підвашецької Андрій Горбатюк оскаржує вирок суду.Засідання мало відбутися у середу, 27 січня. Однак мама вбитої Тетяни пані Світлана попросила відкласти суд через погане самопочуття. Жінка розповіла, що понад 70 годин добиралася до України з Нової Зеландії та попросила час для адаптації.Клопотання підтримали та перенесли засідання на 10 лютого. Повідомляють у сюжеті Т1. Нагадаємо, що жорстоке вбивство сколихнуло все місто. Трагедія сталася в ніч з 15 на 16 квітня 2019 року.Тіло жінки зі слідами насильницької смерті знайшли подруга мами і робітник, який робив ремонт у квартирі загиблої. На тілі дівчини виявили більше 60 колото-різаних ран.Запідозрили у злочині знайомого Тетяни Андрія Горбатюка, який гостював у її домі напередодні. Цей хлопець відомий не лише у Тернополі, але й в Україні. Прославився він завдяки зовнішності, адже має очі "як в демона", залиті чорною фарбою. Правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві 17 квітня 2020 року у сусідній області. Під час розгляду справи тернополянин проходив стаціонарну психолого-психіатричну експертизу. Відповідно до її результатів, хлопця визнали осудним. У суді під час обирання міри запобіжного заходу Андрій Горбатюк розкаювався у злочині. 11 листопада 2020 року відбулося вирішальне судове засідання у справі вбивства 27-річної тату-майстрині Тетяни Підвашецької. Суд визнав Андрія Горбатюка винним у даному злочині та призначив йому покарання – довічне ув'язнення. Тепер чоловік заперечує свою причетність до вбивства. В суді він заявив, що не вбивав дівчину. Джерело: 0352.ua

Останні новини

Це цікаво

Оголошення

Нерухомість

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *