Водія, який у Тернополі на смерть збив чоловіка та втік, розшукали
До смертельної аварії у Тернополі причетний житель Теребовлянського району, 1976 року народження. Чоловік, керуючи автомобілем ВАЗ-2101, збив пішохода, а після цього залишив місце ДТП. Проведеними оперативно-розшуковими заходами працівники ГУНП спільно з патрульною поліцією встановили і особу втікача, і його місцеперебування. Його знайшли в обласному центрі на квартирі знайомого. Автівку чоловік сховав у гаражі в селі за Тернополем. Він у скоєному зізнався, а свій вчинок пояснив тим, що злякався і планував прийти до поліції, але не встиг. Нагадаємо, що аварія зі смертельним наслідком трапилася У Тернополі 27 січня близько 20:00 на вулиці Степана Будного. Двадцятидев'ятирічного потерпілого біля нерегульованого пішохідного переходу збив автомобіль ВАЗ, а після цього чоловіка відкинуло на ліву смугу зустрічного руху, де він потрапив під колеса NISSAN-QASHQAI. Від отриманих травм потерпілий загинув на місці події. Правоохоронці внесли даний факт в ЄРДР згідно статті 286 частина 2 ККУ. Джерело: 0352.ua
Водія, який у Тернополі на смерть збив чоловіка та втік, розшукали
2021-01-28T16:32:00+02:00
Ланівці 24
Новини|




