На Тернопільщині агресивні пси атакували учня, коли він повертався зі школи
Вчора (25 січня) на Тернопільщині стався вкрай небезпечний випадок: у Великих Гаях, на вулиці Залізничній, агресивні собаки атакували дитину. Про це інформують "Тернополяни" з посиланням на повідомлення матері постраждалого школяра Оксани Швед."Собака породи доберман напала на моїх дітей і покусала мого сина, коли вони йшли зі школи. Крім цього були ще 3 інших собаки", - розповіла Оксана Швед.Жінка поскаржилася на господарів собаки, які неналежно виконують свої обов’язки з догляду за твариною.Окрім цього Оксана Швед звернулася у Великогаївську об’єднану територіальну громаду, щоб не залишили ситуацію без вирішення. Джерело: 0352.ua
На Тернопільщині агресивні пси атакували учня, коли він повертався зі школи
2021-01-26T16:32:00+02:00
Ланівці 24
Новини|




