Новини Лановець та району

Тернопіль закупить багато одиниць низькопідлогових автобусів та тролейбусів

Автопарк комунального підприємства "Тернопільелектротранс" чекає на поповнення.Зокрема, як розповів в ефірі програми "Аргументи" начальник управління транспорту ТМР Олег Вітрук, Тернопіль очікує на поставку ще 15-ти автобусів. "В рамках співпраці з Європейським інвестиційним банком, ми готуємося придбати ще 15 низькопідлогових автобусів великої вмістимості. Тендер оголошений. Якої марки будуть автобуси буде відомо не швидше, ніж в лютому", – сказав він. Придбають автобуси за кошти Європейського інвестиційного банку. Він же і проведе тендер. Крім цього, в другому етапі співпраці з європейським банком планують оновити парк тролейбусів. Міська рада вже подала заявку та збирає необхідний пакет документів, щоб отримати 30 нових тролейбусів. Джерело: 0352.ua

Останні новини

Це цікаво

Оголошення

Нерухомість

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *