Сім'я лікарів з Маріуполя працевлаштувалася в Тернопільській області
Сім'я медиків з Маріуполя влаштувалася в лікарні у Теребовлі. Олексій - лікар-отоларинголог. Зараз працює у Теребовлянській лікарні, видаляє дітям аденоїди. За словами медика, така операція називається ендоскопічною аденотомією. За допомогою ендоскопа із камерою лікар бачить на екрані ділянку, яку потрібно вирізати. Раніше в Теребовлі цієї методики не використовували. За словами Олексія, в Маріуполі він провів багато таких операцій і тепер передає свій досвід на Тернопільщині. Разом з Олексієм до тієї самої лікарні влаштувалася і його дружина Ольга. Жінка працює психологинею. З Маріуполя Ольга виїхала разом із трирічним сином. Спочатку поїхали до Запоріжжя. "Росіяни прикривалися колоною, в якій ми виїжджали і гатили по наших, по ЗСУ. Дуже багато було їхніх блокпостів. Вони перевіряли людей, чоловіків роздягали, дивилися, чи немає татуювань. Мене з дитиною не чіпали", – розповідає Ольга. У Маріуполі, лікарі працювали до останнього, розповідає чоловік, надавали допомогу під обстрілами, без опалення. Багато колег Олексія загинули. Лікарню, де працював Олексій, повністю зруйнували. Подружжя працює в Теребовлі два місяці. Місцеві люди безкоштовно надали їм житло. Кажуть, тут розпочали нове життя і після війни повертатися до Маріуполя не планують. Так як місто Маріуполь повністю зруйновано російськими окупантами. Джерело: 0352.ua
Сім'я лікарів з Маріуполя працевлаштувалася в Тернопільській області
2022-05-31T12:29:00+03:00
Ланівці 24
Новини|




