Новини Лановець та району

Карантин в Україні знову продовжили

Карантин в Україні знову продовжили

Карантин в Україні знову продовжили

Автор:

Діана Олійник

Кабінет Міністрів України прийняв рішення продовжити загальнонаціональний карантин через коронавірус до 31 серпня. 

Також уряд продовжив режим надзвичайної ситуації через COVID-19. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля в Telegram.

"Схвалено проєкт постанови про продовження на території України карантину та режиму надзвичайної ситуації з метою запобігання поширенню COVID-19 до 31 серпня 2022 року", — йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що в Україні на час дії воєнного стану скасували кольорові карантинні зони. 

При цьому досі в країні діють масочний режим та інші заходи, спрямовані на запобігання поширенню COVID-19.

Нагадаємо, за минулу добу на Тернопільщині ковід забрав життя 91-річної жительки Чорткова.

Цього тижня за день реєстрували не більше 5 випадків COVID-19  в області.

Останні новини

Це цікаво

Оголошення

Нерухомість

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *