Новини Лановець та району

У Тернополі викрили російського шпигуна, який працював на ФСБ

Служба безпеки України викрила громадянина РФ, який напередодні повномасштабного вторгнення російських військ в Україну прибув у обласний центр для відслідковування ситуації довкола об’єктів критичної інфраструктури міста. Іноземець поселився у Тернополі під виглядом пересічного мігранта, намагаючись не привертати до себе уваги містян. Під час піших прогулянок він розробляв маршрути, які б надавали йому можливість здійснювати приховану відеозйомку важливих транспортних вузлів. Відзняті відеоматеріали росіянин планував передавати через мережу Інтернет своїм зв’язковим у РФ. Оперативники спецслужби своєчасно викрили наміри росіянина та запобігли його можливим спробам здобути розвіддані для ворожої розвідки. Також співробітники СБУ встановили, що зловмисник після прибуття в Україну регулярно телефонував громадянам країни-агресорки, які обґрунтовано підозрюються у співпраці з ФСБ РФ. Зважаючи на відмову росіянина від реалізації своїх намірів, а також добровільну передачу СБУ важливих даних щодо офіцерів ворожої спецслужби, Службою безпеки ухвалено рішення про його примусове видворення з України та заборону в’їзду до нашої держави. Системна робота СБУ щодо своєчасного виявлення та нейтралізації потенційних загроз державній безпеці триває. Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352 Джерело: 0352.ua

Останні новини

Це цікаво

Оголошення

Нерухомість

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *