Новини Лановець та району

Військову техніку зі Старого парку використають для потреб військових

Військову техніку зі Старого парку використають для потреб військових

Військову техніку зі Старого парку використають для потреб військових

Автор:

Діана Олійник

Рішення прийняв виконком.

У зв’язку з бойовими діями і вторгненням російської федерації на територію України та враховуючи звернення однієї із військових частин, виконавчий комітет Тернопільської міської ради прийняв рішення дозволити КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя», як балансоутримувачу, безоплатно передати на баланс військової частини військову техніку, що раніше розміщувалася на території Старого парку у Тернополі.

Про це повідомляє пресслужба Тернопільської міської ради.

«Йдеться, зокрема, про бронетранспортер БТР–60П, БРДМ та гармату (гаубицю), що раніше стояли у Старому парку. Військова частина запросила цю техніку для своїх потреб, адже ці бронемашини можуть бути реконструйовані та приведені до боєздатного стану, а гармату військові зможуть використовувати в якості муляжу для прицілу на полігонах, — пояснив міський голова Сергій Надал. – Тож уже незабаром ця військова техніка буде служити нашим захисникам і успішно працювати на перемогу України над російськими загарбниками».

Нагадаємо, нещодавно у Тернополі завершився прийом проєктних пропозицій в рамках конкурсу з вибору кращої концептуальної ідеї реконструкції території Старого парку. Загалом впродовж конкурсу у Тернопільську міську раду надійшло 13 ескіз-ідей в текстовій та графічній формах.

Останні новини

Це цікаво

Оголошення

Нерухомість

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *