Новини Лановець та району

11-річна тернополянка стала чемпіонкою Європи з танців, випередивши понад 60 суперниць

Юна тернополянка Мілана Бойко прославила Україну на міжнародній арені, ставши чемпіонкою Європи з танців IDO 2026. Ці престижні змагання пройшли в Чехії, зібравши найталановитіших юних танцівників з різних країн.

Вихованка танцювального клубу Eurodance здобула золоту медаль у категорії Disco Slow Children. На шляху до чемпіонського титулу Мілана випередила понад 60 суперниць, продемонструвавши вражаючу технічну майстерність, артистизм і впевнене виконання конкурсної програми.

Ця перемога стала значним досягненням не лише для юної спортсменки, а й для Тернополя та всієї України. Велику роль у підготовці чемпіонки відіграла її тренерка Анастасія Палаш, яка допомогла Мілані досягти найвищого результату на європейській першості.

Відзначилися і інші вихованці танцювального клубу:

  • Гикавчук Діана – п’ять нагород. Три золота: Disco Freestyle, дует з Бордовським Олександром, Disco Slow. Два срібла: соло та у складі групи Tigers Extreme.
  • Таран Дарія – бронза в Disco Freestyle.
  • Олефіренко Софія – четверта в Європі в Disco Dance соло.
  • У півфіналі чемпіонату: Чубенко Дарія, Смаль Софія, Славко Ярина та Антощук Анна.

Також гідно виступили і представили Тернопіль: Ромашина Ольга, Фецьо Віолетта, Каліщук Аліса.

"За всіма цими результатами – тренер Анастасія Палаш. Дякую за підготовку, за роботу, за високі досягнення. Вітаю всіх учасниць і їхніх батьків. Тернопіль пишається вами",- зазначив мер Тернополя Сергій Надал.

Джерело: 0352.ua

Останні новини

Це цікаво

Оголошення

Нерухомість

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *