Новини Лановець та району

У Тернополі 15 квітня мешканці трьох вулиць будуть без електроенергії

У Тернополі 15 квітня мешканці трьох вулиць будуть без електроенергії

У Тернополі 15 квітня мешканці трьох вулиць будуть без електроенергії

Автор:

Діана Олійник

До уваги жителів м. Тернополя! Відключення електроенергії.

У зв’язку із ремонтними роботами 15 квітня тимчасово припинять електропостачання в окремих житлових будинках Тернополя. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

А саме:

з 09:00 до 13:00 год. за адресами: вул. Руська, 41, 43, 45, 49, вул. Б. Хмельницького, 5, 9, 11.

з 09:00 до 14:00 год. за адресами: вул. Шота Руставелі.

В обленерго просять вибачення за тимчасові незручності.

У міській раді пропонують підписатися на сіті-бот "Назар" для своєчасного отримання інформації про планові та аварійні роботи, які проводяться за вашою адресою. Зробити це можна на сайті https://citybot.pro/citybot-nazar-ternopil зі смартфона, в якому встановлений Viber або Telegram.

Останні новини

Це цікаво

Оголошення

Нерухомість

Контактна форма

Назва

Електронна пошта *

Повідомлення *